عنوان خبرگردهمايي اعضاء کانون سنگر سازان بي سنگر در شهرستان فلاورجان
(شاخه: اطلاعيه ها)
ارسال شده توسط manager
دوشنبه 1 شهريور 1395 - 13:28:57


با همکاري و مساعدت اداره ايثارگران جهاد کشاورزي استان اصفهان و مديريت جهاد کشاورزي شهرستان فلاورجان، گردهمايي اعضاء کانون سنگر سازان بي سنگر با همت نمايندگي کانون در فلاورجان برگزار گرديد.

با هدف حفظ ياد و نام و تجديد ديدار و تکريم سنگر سازان بي سنگر (يادگاران دفاع مقدس) چهل و هفتمين گردهمايي شهرستاني با حضور تني چند از مديران و مسئولين در جمع سنگر سازان بي سنگر در تاريخ 28مرداد در سالن اجتماعات ساختمان مديريت جهاد کشاورزي فلاورجان برگزار شد.

با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوري اسلامي، مدير جهاد کشاورزي فلاورجان ضمن خير مقدم به مدعوين،‌با اشاره به نقش جهادگران در دفاع مقدس، عملکرد جهاد کشاورزي فلاورجان در اجراي برنامه‌ها را مثبت خواند و مشکل اصلي را کمبود آب بيان نمود که لازم است با استفاده از راهکارهاي جديد، توليد را در واحد سطح افزايش دهيم. رئيس هيئت مديره کانون سنگر سازان بي سنگر اصفهان نيز با خوش آمد گويي به حاضرين گفت کانون از هشت سال قبل در کليه استان‌ها تاسيس و برنامه‌هاي آن مورد استقبال اعضاء و خانواده محترمشان واقع شده است.

رئيس بنياد شهيد و نيز يکي از مسئولين بسيج فلاورجان با اشاره به تعداد شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز، بر ضرورت آگاهي از تهديدهاي دشمنان تاکيد نمودند.

مديرعامل کانون اشتغال فرزندان و استفاده ايثارگران از وا‌هاي بنياد را از خواسته‌هاي سنگرسازان بي سنگر از مسئولين دانست.

معاونت توسعه مديريت جهاد کشاورزي استان اصفهان نيز ساخت جاده سيدالشهدا (ع) و پل بعثت را از نمونه فعاليت‌هاي شاخص جهاد در دفاع مقدس برشمرد.

در خاتمه از چند نفر از همکاران و پيشکسوتان سنگر ساز بي سنگر با اهدا هدايا تجليل به عمل آمد.
این خبر از طرف كانون سنگر سازان بی سنگر اصفهان - ايثارگران پ م ج ج
( http://sangarsazan-isf.ir/news.php?extend.151 )


Powered By : Sabaa information service network