عنوان خبربيست و هشتمين گردهمايي فرماندهان پشتيباني مهندسي جنگ جهاد
(شاخه: اطلاعيه ها)
ارسال شده توسط manager
يكشنبه 4 مهر 1395 - 13:32:25


بيست و هشتمين گردهمايي فرماندهان پشتيباني مهندسي جنگ جهاد برگزار شد

همزمان با اعياد ذيحجه الحرام و هفته دفاع مقدس در تاريخ 28شهريور با حضور تعدادي از فرماندهان و نيز مسئولين وزارت جهاد کشاورزي، گردهمايي فرماندهان برگزار گرديد.

با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوري اسلامي، آقاي جوادي معاونت محترم توسعه مديريت و منابع انساني وزير جهاد کشاورزي ضمن خير مقدم به فرماندهان و مدعوين، به حضور داوطلبانه جهادگران و سنگرسازان بي سنگر در جنگ و نيز حماسه آفريني ايشان در کنار رزمندگان اشاره و خاطرنشان کرد در حال حاضر نيز جهادگران جهاد کشاورزي در ادامه فعاليتشان در زمينه خودکفايي کشاورزي و دامپروري و در راستاي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي که مطالبه رهبر انقلاب است مجاهدت مي‌کنند.

آقاي شمائلي مديرعامل محترم موسسه جهاد نصر نيز با ذکر خاطره‌اي از زمان حضور جناب آقاي دکتر جهانگيري معاون اول محترم رئيس جمهور و فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتي که در دوران تصدي از جهاد کرمان در جبهه طلاييه آمده بودنداشاره نمود، وي همچنين طرح احياي 550 هزار هکتار از زمين‌هاي کشاورزي ايلام و خوزستان، آبزي پروري، برقرار کردن چاه‌هاي کشاورزي و چندين طرح ديگر از فعاليت‌هاي موسسه جهاد نصر با استفاده از فرهنگ و مديريت جهادي توسط نيروهاي جنگ جهاد برشمرد.

در ادامه جلسه جناب آقاي جهانگيري با بيان سخنان مبسوطي، تلاش جهادگران در جنگ و سازندگي را مرهون رهبري‌هاي امام (ره) دانست و گفت امروز وزارت جهاد کشاورزي رتبه برتر را کسب نموده، خودکفايي در توليد گندم با کاهش سطح زير کشت و استفاده از روش‌هاي آبياري نوين از جمله اين موفقيت‌ها مي‌باشد.

در بخش ديگر اين جلسه معاونت محترم توسعه مديريت و منابع انساني، واگذاري سهام به ايثارگران جهاد را از وظايف مهم اداره ايثارگران، کانون‌ها و جمع حاضر دانست:

در ادامه آقاي ترشيزي مديرکل اداره ايثارگران وزارت جهاد کشاورزي ضمن خير مقدم به حضار با تشريح ساختار تشکيلاتي اين اداره کل برنامه‌ها، اقدامات و پيگيري‌هاي انجام شده در مورد تغيير احکام جانبازان از کشوري به لشکري و .. بيان نمود.

این خبر از طرف كانون سنگر سازان بی سنگر اصفهان - ايثارگران پ م ج ج
( http://sangarsazan-isf.ir/news.php?extend.152 )


Powered By : Sabaa information service network